Poznaj nas

Początki grupy Emil Frey AG

Szwajcarska grupa Emil Frey AG działa już od 1924 roku. Została założona przez 26-letniego mechanika-entuzjastę motorów i sportów rajdowych, który postanowił stać się niezależny. Zdecydował połączyć swoją pasję z pracą zawodową i stworzyć własną firmę – warsztat naprawczy dla motorów i samochodów.

W 2004 roku grupa Emil Frey świętowała 80-lecie swojego istnienia. Emil Frey AG jest generalnym importerem 11 marek samochodów. W swojej sieci sprzedaje 29 marek samochodów + Fisker. Więcej informacji na: www.emilfrey.ch.

Z początkowo skromnego warsztatu naprawczego powstała znacząca grupa handlowa sprzedająca 28 różnych marek samochodów. Należą do niej zarówno zakłady importu, jak również 33 garaże firmowe, spółki finansowe i kolejne zakłady z branży usługowej.

Emil Frey i jego wyznaczniki jakości

W 1935 r. Emil Frey wystosował list do swoich klientów, w którym sformułował najważniejsze zasady, jakimi kieruje się jego firma.

  • sprzedajemy produkty najwyższej jakości w korzystnych cenach
  • świadczymy fachową pracę w przystępnych cenach
  • obsługujemy wszystkich klientów szybko i skrupulatnie

To właśnie te przekonania na stałe wpisały się w filozofię firmy, przyczyniając się do zaufania klientów i wysokiej renomy.

Emil Frey Retail Polska Sp. z o.o.

W Polsce koncern Emil Frey AG obecny jest od 1999 roku i od początku swojej działalności świadczy usługi w ramach sieci Autoryzowanych Serwisów MAZDA.

W nowoczesnym obiekcie prowadzimy serwis mechaniczny, serwis blacharsko-lakierniczy jak również sprzedaż części zamiennych i akcesoriów.

Nasi technicy regularnie uczestniczą w specjalistycznych szkoleniach organizowanych przez producenta, dzięki czemu Twoja Mazda nie ma przed nami tajemnic.

Z nami masz pewność, że Twój samochód znajdzie się w sprawdzonych rękach i pod opieką najlepszych specjalistów

CX-3Mazda 3